Výsledky 6. hracího dne mužů

Shrnutí ligového utkání AFL divize B hraného 17.12.2016

Těsně před Vánoci čekal na tým mužů ještě jeden hrací den. Soupeři měli být původně 2, ale tým Psychoteror předem avizoval, že nedorazí. Taková kontumace sice příliš nepotěší, raději si zahrajeme, ale ani neurazí, neměli jsme to posledně s Psychoterorem moc jednoduché. A tak čekal tým mužů pouze zápas se Slonokobrou.

Do tohoto duelu jsme vstupovali v roli favoritů, což jsme plnili hned od počátku utkání. Popis tohoto zápasu nezabere příliš řádků, byl totiž celkem jednotvárný. Slonokobra uměla zahrozit, to zase ano, dvě branky jsme dostali. Jak už ale bylo řečeno, utkání bylo v naší režii a výhra 8:2 vypadá také poměrně jednoznačně. Za vyzdvižení v tomto utkání však stojí jedna branka z čepele Petra Kořenka. Při úvodním vhazování v druhé půli se mu podařilo vstřelit branku v rekordním čase 2:09 sekundy po začátku. Kdyby šlo o začátek utkání a oficiální soutěž se všemi náležitostmi, překonal by nejen Superligový, ale světový rekord co do rychlosti vstřelené branky. I takové máme hráče 🙂

Výsledky 17.12.:
F.K. TROOPERS Moravany – Slonokobra 8:2
Kanadské bodování: M. Těšlík (2+1), O. Langášek (2+1), L. Hanáček (0+3), V. Langášek (2+0), P. Kořenek (1+1), J. Cupák (1+0), J. Jedlička (0+1)
Highlights: superrychlý gól Petra Kořenka

Tabulku soutěže najdete zde.

Za tým mužů

Martin Kašparovský