Brankáři

Věková kategorie: elévové a starší

Brankář je jedinečnou a nenahraditelnou osobností týmu, schopnou výrazně ovlivnit výsledek zápasu. Jsme si plně vědomi výjimečnosti brankářů, proto u nás již několik let fungují tréninky speciálně zaměřené na brankáře.

POPLATKY
________________________________________________________________________________
Brankářské tréninky jsou zahrnuty v ceně členských příspěvků jednotlivých věkových kategorií

Brankáři, kteří mají vlastní brankářské vybavení, platí 50 % z ročního poplatku dané kategorie.

ROZVRH TRÉNINKŮ
Tréninky probíhají od 5. září 2018 do 30. června 2019.

S sebou na trénink: sportovní oblečení, halová obuv (nebrankářská), brankářské vybavení, švihadlo a pití.

• Středa
    SH Nebovidy